Praca 5-fazowa – w jaki sposób prowadzę terapię?

W swojej pracy opieram się na technice 5-PATH ® (Pięciofazowa zaawansowana hipnoza transformacyjna). Jest to usystematyzowana procedura, składająca się z 5 faz, z których każda poprawia powodzenie kolejnej. Należy pamiętać, że hipnoterapia to proces zmiany, a nie pojedyncze doświadczenie, stąd aby uzyskać pełny efekt potrzebna jest więcej niż jedna sesja.

Elementy pracy 5-fazowej:

1.Miejsce bezpieczeństwa i uzdrowienia.

Zbudowanie miejsca bezpieczeństwa jest wstępem do dalszego procesu terapeutycznego. Metoda ta uwalnia od niepokoju, strachu, wprowadza w uczucie spokoju i bezpieczeństwa. Następnie w sesji przechodzimy do pracy na wewnętrznej metaforze, dokonując symbolicznego uzdrowienia. Na koniec przeprowadzam oczyszczanie energetyczne, a także podnoszę wibracje i energetykę.

2.Regresja hipnotyczna i praca z wewnętrznym dzieckiem.

W procesie wykorzystujemy regresję hipnotyczną, która umożliwia dotarcie do sytuacji, która spowodowała traumę, trudne emocje. Dzięki tej pracy neutralizujemy i uzdrawiamy moment, w którym doszło do zainicjowania problemu i każdy następny, który wzmacniał przyczynę. Dokonujemy transformacji pracując z wewnętrznym dzieckiem, co ostatecznie pomaga w zmianie zachowania bądź reakcji emocjonalnej. Dzięki tej pracy uwalniamy podświadomość od niekorzystnych programów przeszłości.

  1. Przebaczanie innym.

Stosując techniki wybaczania zmniejszamy ładunek emocji związany  z innymi osobami. Pozwala nam to na  pełnie uwolnienie się od przeszłości. W czasie sesji dochodzimy do głębszego zrozumienia trudnych relacji, odnajdując drogę do zrozumienia intencji danej osoby.

  1. Przebaczanie sobie.

Wybaczanie sobie pozwala uwolnić się od poczucia winy, żalu do samego siebie oraz niekorzystnych przekonań i myśli na swój temat. Jest to konieczny krok do osiągnięcia wewnętrznej równowagi, samoakceptacji i poczucia głębokiego zrozumienia siebie i miłości do samego siebie.

5.Hipnoza duchowa (m.in. praca z poprzednimi wcieleniami, rodem).

Określenie terapia regresyjna zawiera w sobie nie tylko możliwość cofnięcia się do wspomnień z życia obecnego, ale także może oznaczać możliwość cofnięcia się do wspomnień związanych z poprzednimi wcieleniami. Niezależnie od systemu wierzeń i przekonań, regresja do poprzednich wcieleń jest bardzo skuteczną formą terapii. Jej efektem jest przejście na wyższy poziom zrozumienia rzeczywistości, a to skutkuje pozytywnymi efektami w codziennym zachowaniu.

Co mogę osiągnąć za pomocą hipnoterapii?

Większe zrozumienie siebie

Usunięcie blokad i nie wspierających przekonań

Zrozumienie i uleczenie przyczyny obecnych chorób i dolegliwości

Zrozumienie swoich obecnych relacji w odniesieniu do doświadczeń życiowych z przeszłości

Przekształcenie dysfunkcyjnych relacji w pełne miłości i wspierające związki i zapewniające pokojowe rozwiązanie

Wydobycie nieuświadomione i ukrytych talentów, zdolności

Zrozumienie prawdziwego celu swojego życia

Poznanie swojego powiązania z przeszłymi wcieleniami

W czasie sesji można nawiązać kontakt ze swoim przewodnikiem lub opiekunem duchowym

Otrzymać odpowiedzi na problemy, które mogły niepokoić od lat

HIPNOTERAPIA ODNAJDUJE ZASTOSOWANIE NIEMALŻE UNIWERSALNE DO PROBLEMÓW, Z KTÓRYMI BORYKAMY SIĘ NA CO DZIEŃ. KAŻDA Z 5 SESJI JEST WAŻNĄ CZĘŚCIĄ USYSTEMATYZOWANEJ PROCEDURY, ZAPEWNIAJĄCEJ UZYSKANIE PEŁNEGO EFEKTU.