Terapia Energetyczna E.G.

Skorzystaj z uzdrawiającej mocy energii Ziemi,
i przejdź głęboką transformację i uzdrowienie.
 

Terapia Energetyczna

Odkryj Moc Połączenia z Ziemią

Czy czujesz, że czegoś brakuje w Twoim rozwoju duchowym?

Czy pragniesz głębszego połączenia z Ziemią i odkrycia swoich zapomnianych potencjałów?

Czym jest Elohim Grounding?

Elohim Grounding (E.G.) to technika pracy energetycznej, która przywraca pierwotne połączenie z Ziemią. Jest doskonałym narzędziem do uzdrawiania, uwalniania blokad energetycznych, oczyszczania oraz odkrywania zapomnianych potencjałów naszych ciał i systemów energetycznych.

W trakcie procesu pracujemy z Przewodnictwem Duchowym Elohim – wysoko-wibracyjnymi Istotami Światła, które wspomagają ludzi w rozwoju, pogłębianiu świadomości, ewolucji energetycznej i wzniesieniu.

Dlaczego warto wybrać Elohim Grounding?

 • Harmonizacja energii: Oczyszczanie, uzdrawianie i harmonizowanie energii, praca z kanałem energetycznym, aby przywrócić naturalną równowagę.
 • Uwalnianie emocji: Uwalnianie negatywnych emocji i blokad na poziomie mentalnym i energetycznym.
 • Proces transformacji: Praca ze świetlistymi przewodnikami duchowymi, pozwala podnieść poziom świadomości, wibrację i energetyczny potencjał, wspierając rozwój duchowy.
 • Połączenie z energią Ziemi: Ułatwienie kontaktu z energią Ziemi i wzmocnienie tego połączenia.
 • Zwiększenie świadomości duchowej: Przyspieszanie rozwoju duchowego i uzdrawianie energetycznych blokad.
 • Wzmacnianie energetyki: Harmonizowanie energii w ciele i redukcja stresu.
 • Wsparcie zdrowienia fizycznego: Praca z chorobami fizycznymi ciała, wspierająca proces zdrowienia.
 • Praca z intencją: Możliwość przeprowadzenia  procesu we własnej intencji, dostosowując sesję do indywidualnych potrzeb.
Doświadcz transformacji i odkryj nową jakość połączenia z Ziemią.
Jak wygląda proces?

Elohim Grounding jest dla każdego i nie wymaga żadnego doświadczenia w duchowości, medytacji, czy wcześniejszej pracy energetycznej.

Proces składa się z trzech etapów:
I. Oczyszczanie energetyczne

W pierwszym etapie pracujemy z oczyszczeniem Centralnego Kanału Energetycznego, wykorzystując krystalicznie czystą, wysoko wibracyjną energie.

Praca z tą energią pozwala bardzo szybko i skutecznie uwolnić wszystkie niewspierające energie, które są gotowe zostać rozświetlone w danym momencie. W kontakcie z tą energią i przewodnictwem, uzdrowione zostaną twoje systemy energetyczne, sięgając do praprzyczyny.

II. Aktywacja
W drugim etapie pracujemy z Aktywacją, dzięki której
aktywowane zostaną pierwotne struktury DNA i systemy energetyczne, aby powrócić głębokie połączenie z Ziemią. Po tym procesie kontakt z Ziemią będzie łatwiejszy, głębszy i pełniejszy.
III. Praca z Krystaliczną Matrycą Ziemi

Ostatnim etapem jest praca z Krystaliczną Matrycą Ziemi. To siatka energetyczna, która zaprogramowana została między innymi po to, aby służyć jako podstawa dla ewolucji świadomości na Ziemi, można ją nazywać Układem Nerwowym Ziemi. 

Na tym etapie nawiążesz głębszą relację z Ziemią i jej energią. To ważna i silnie transformująca część całego procesu, gdyż pozwala na pogłębione oczyszczenie, uwolnienie i uzdrowienie ciała.

Wykonanie procesu Elohim Grounding przynosi wiele korzyści, które mogą znacząco poprawić jakość życia, przynosząc głęboką harmonię, zdrowie i duchowy rozwój.
Dlaczego tak ważne jest połączenie się z Ziemią?

Uziemienie to kluczowy element rozwoju duchowego, który pozwala na stabilne połączenie z energią Ziemi i osadzenie naszej energii w teraźniejszości.

Kilka powodów, dlaczego uziemienie jest niezbędne:

Uziemiając się, poszerzamy swoją podstawę energetyczną. Im bardziej stabilna energia, tym łatwiej ją kontrolować. Mając więcej energii, możemy przeprowadzać silniejsze i bardziej złożone procesy energetyczne.

Dzięki uziemieniu łatwiej jest skupić się na codziennych zadaniach i podejmować decyzje z większą jasnością.

Dobre uziemienie wspiera zdrowie fizyczne poprzez poprawę przepływu energii w ciele.

Uziemienie pomaga ustalać granice energetyczne, co jest ważne w interakcjach z innymi ludźmi, szczególnie w pracy energetycznej.

Uziemienie pomaga utrzymać równowagę energetyczną i zapobiega rozproszeniu energii, co jest szczególnie ważne po intensywnych praktykach duchowych.

Uziemienie zmniejsza poziom stresu i napięcia, pomagając zachować spokój umysłu i ciała.

Zanurz się w energii Ziemi
odkryj swoje prawdziwe ja!
Koszt
inwestycji w siebie
249 zł
Zapraszam Cię do transformacyjnej
podróży energetycznej!
W celu umówienia wizyty, proszę o kontakt przez formularz kontaktowy
bądź na adres e-mail: kontakt@dobrerozmowy.com

Sprawdź opinie


Najczęściej zadawane pytania:

Elohim Grounding to technika pracy energetycznej, która aktywuje zapomniane struktury DNA i przywraca pierwotne połączenie z Ziemią. Jest to metoda opracowana przez Marka Aleksandra, oparta na channelingu z potężnymi Istotami Światła – Elohimami.

Korzyści płynące z Elohim Grounding:

 • Głębsze połączenie z Ziemią: Technika umożliwia poczucie silniejszej więzi z energią Ziemi, co jest niezwykle ważne dla równowagi duchowej i fizycznej.
 • Redukcja stresu: Proces harmonizuje energie w ciele, co wpływa na obniżenie napięcia i stresu.
 • Wzmocnienie energetyczne: Zwiększa fizyczną energię ciała, co przekłada się na lepsze samopoczucie i zdrowie.
 • Uzdrawianie blokad energetycznych: Skutecznie usuwa blokady, które mogą utrudniać przepływ energii w ciele.
 • Przyspieszenie rozwoju duchowego: Wzmacnia kontakt z duchowością, co przyspiesza proces rozwoju osobistego.

Sesje Elohim Grounding odbywają się online. Możesz skorzystać z tej wyjątkowej techniki pracy energetycznej z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to spokojne miejsce, w którym będziesz mógł/mogła się zrelaksować i połączyć na czas sesji.

Elohim Grounding jest dla każdego i nie wymaga żadnego doświadczenia w duchowości, medytacji, czy wcześniejszej pracy energetycznej Warto przed sesją zastanowić się nad intencją.

Przygotowanie do sesji online:

 • Znajdź spokojne i wygodne miejsce, gdzie nikt Ci nie będzie przeszkadzał.
 • Upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe.
 • Sesja będzie odbywać się w pozycji siedzącej bądź leżącej w stanie głębokiej relaksacji.

 

Elohim Grounding może być jednorazowym lub wielokrotnie powtarzanym procesem. Pierwsze  spotkanie z tą modalnością znacząco pomaga w uziemieniu i może przynieść efekty uzdrowień. Warto stosować tę metodę częściej, ponieważ każdy kolejny kontakt z Elohimami i Energią Ziemi będzie pogłębiał oczyszczenia oraz uzdrowienia.

Przewodnicy Elohim są zaawansowanymi Istotami Światła, które wspomagają ludzi w rozwoju, pogłębianiu świadomości, ewolucji energetycznej i wzniesieniu.  Są istotami o wysokiej wibracji i duchowej mocy, które pomagają ludziom osiągać duchowe przebudzenie i rozwój.  Są jednymi z Istot, które brały udział w stworzeniu Ludzi. Energie Elohim nie mają ustalonej formy. Są częstotliwością, Świadomością, Światłem. Zawsze przyjmować będą najwygodniejszą dla nas postać, nie ma więc sensu przywiązywać się do ich wyglądu. Na najgłębszym poziomie są po prostu Światłem, które dla Ciebie ubiera formę Przewodników. Mogą pojawiać się jako grupa istot, jedna istota lub po prostu smugi Światła bez formy.

Elohim Grounding jest całkowicie bezpieczną techniką pracy energetycznej. W trakcie wszystkich etapów procesu, to Twoja Dusza i Wyższe Ja zarządzają przepływem energii, współpracując z Elohimami.

Pomimo, że Elohim Grounding jest techniką dla każdego, istnieją pewne przeciwwskazania do jej stosowania. Są to między innymi:

 • niezbędna jest świadoma zgoda na proces. Nie można więc wykonać go osobie, która o tym nie wie.
 • ogromne wyczerpanie fizyczne
 • inna, trwająca właśnie transformacja energetyczna (np. aktywacje szamańskie, inicjacje).

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!